8. ročník

8. LEDNA 2011

Počet účastníků: 527 podepsaných + několik nepodepsaných
Počasí: 4°C, zataženo, déšť

V letošním roce se pochod „Výstup na Pražák“ konal v sobotu 8. ledna. Před nepomuckou hospodou se již od 9:00 scházejí účastníci pochodu a někteří nedočkavci vyrazili k cíli dřív, než byl oficiální start pochodu. V 11:00 již bylo na místě občerstvení větší množství účastníků.

I přes nepříznivé počasí napočítali organizátoři po skončení pochodu 527 podpisů v kronice a i letos se našlo několik účastníků, kteří se nepodepsali. Ani tentokrát nechyběly děti a tety ze Solenic. Jako každý rok si všichni, kteří dorazili do cíle mohli občerstvit. K dispozici byl grog, čaj nebo punč. Museli se podepsat do kroniky pochodu a mohli přispět do kasičky. Za podpis každý získal medaili a poté se mohli vracet zpět k nepomucké hospodě.

Zde bylo pro děti z DD připraveno občerstvení v podobě čaje a tatranky. Solenické děti se v odpoledních hodinách vrátily ve výborné náladě zpět do svého domova.

V nepomucké hospodě byla pro účastníky pochodu připravena zábava v podobě diskotéky, mnozí se zde bavili až do brzkých ranních hodin.

<předchozí ročníkdalší ročník>