0.rocnik


 
 
 
Klub přátel Mrázka
 
Klub přátel Mrázka je skupina lidí, kteří se rozhodli trošku zpříjemnit život dětem z dětského domova v Solenicích a především pro ně jsme začali každoročně pořádat novoroční výstup k brdskému vrcholu Praha.
 
Za přispění účastníků a nejmenovaných sponzorů se vždy najdou ještě nějaké finanční prostředky na další akce a sponzorské dary, které můžeme zprostředkovat DD v Solenicích a udělat dětem radost v průběhu roku. Např.: telefonní karty, LEGO, počítač, výlet do ZOO, atd. Přesné využití financí je k nahlédnutí v sekci příjmy a výdaje.
 
V roce 2015 jsme navázali spolupráci s nadací NF ŠANCE ONKOLÁČKŮM, kterému pošleme část výtěžku z letošního výstupu na Pražák. Jde o nadaci, které materiálově pomáhá onkologicky nemocným dětičkám lépe zvládat jejich boj s nemocí.
 
Dále jsme se rozhodli pomoci i rodinám, které postihla nemoc jejich děťátka. V roce 2016 jsme darovali část peněz z výtěžku rodině Schneiderovým z Rožmitálu pod Třemšínem. Jejich syn Vojtíšek vážně onemocněl. Od roku 2017 se snažíme finančně pomoci rodině, které se narodil vážně nemocný syn Vilémek. Vilémek trpí spoustou nemocí a potřebuje finanční prostředky na různé rehabilitace, které mu mohou alespoň trošičku pomoci. Více o Vilémkovi, jeho diagnózách a terapiích si můžete přečíst na této webové stránce www.vilemek.cz.
 
Rádi bychom poděkovali Vám všem za příspěvky, které vkládáte na vrcholu Pražáku do pokladničky a za které my můžeme alespoň trošičku pomoci lidem, kteří to opravdu potřebují.

Dětský domov Solenice     Nadační fond šance ONKOLÁČKŮM

naše logo
                                       M�ME NADA�N� FOND !!!!!!!!!!!!!!! JUCHUUUU

http://www.dd-solenice.cz/          https://www.nfsanceonkolackum.cz/